AKTUALNOŚCI

PAŹDZIERNIK 2019

 

****

****************

ZAPRASZAMY

 
 
O nas Email

Szkoła Tańca „eLiDa” istnieje od 1997 roku, i od samego początku na stałe współpracuje z Spółdzielczym Domem Kultury w Mielcu, gdzie prowadzone są zajęcia.

Obecnie współpracujemy również z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Wadowicach Dolnych, Domem Kultury w Przecławiu, Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Cmolasie
Założycielem szkoły a także trenerem jest dyplomowany instruktor tańca Luiza Kozioł, długoletnia tancerka Klubu Tańca Towarzyskiego „Żaczek”, Członek  Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Praca z dziećmi to jej pasja i źródło największych sukcesów zawodowych.

Od wielu lat ze Szkołą współpracują doświadczeni, dyplomowani  instruktorzy tańca z uprawnieniami państwowymi, konsultanci i szkoleniowcy.

Celem działalności Szkoły jest propagowanie i upowszechnianie kultury tanecznej i tańca towarzyskiego w formie użytkowej i sportowej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
Działalność ST „eLiDa” koncentruje się na szkoleniu par tanecznych startujących w turniejach tanecznych oraz prowadzenia szeroko dostępnych  kursów  i nauki tańca towarzyskiego, tanga argentyńskiego
ST „eLiDa” jest członkiem Polskiego Towarzystwa Tanecznego, w ramach którego tancerze naszej Szkoły uczestniczą w rywalizacji sportowej na terenie całego kraju i zagranicy.
Szkoła przez wszystkie te lata wyszkoliła wielu tancerzy, którzy posiadają klasy taneczne E, D, C, B, A.

W ciągu 22 lat naszej obecności w Mielcu, w zajęciach tanecznych wzięło udział kilka tysięcy osób (dzieci , młodzieży i dorosłych).
Niektórzy są z nami 4 – 5 miesięcy, kończąc kursy tańca użytkowego, inni pozostają z nami przez wiele lat zaszczepieni pasją do tańca. Ze wszystkich jesteśmy dumni.
Jest nam niezwykle miło, jak po latach spotykamy swoich uczniów. Są też tacy którzy rozpoczętą u nas karierę taneczną kontynuują na studiach w innych klubach tanecznych – im wszystkim życzymy powodzenia i trzymamy za nich kciuki.

Tworząc ST „eLiDa” przyświecała mi idea dzielenia się z ludźmi pięknem jakim jest "taniec". To on sprawił, że życie wielu ludzi nabrało wspaniałego biegu i sensu istnienia, którego poszukiwali od lat.
Jeśli bardzo w to uwierzymy i będziemy wytrwali w ćwiczeniach, to taniec może sprawić, że  staniemy się w życiu codziennym  bardziej życzliwi, zrelaksowani i będziemy dostrzegać uroki otoczenia.
Dzisiaj dzięki pomocy wielu osób, ciągłego szkolenia się w zakresie tańca, chcę dalej dzielić się z Wami wszystkim tym czym jest "taniec".

Luiza Kozioł
Dyplomowany Instruktor Tańca

 

 

 

Oferta Szkoły Tańca eLiDa

 

Kursy Tańca Towarzyskiego i dyskotekowego dla młodzieży i dorosłych

Kursy Tanga Argentyńskiego

Lekcje tańca dla narzeczonych i par

Nauka Pierwszego Tańca

Zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci 4-7 letnich

Zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci 8-12 letnich

Zajęcia dla miłośników tańca gr. dla dorosłych

Sekcja Tańca Sportowego Turniejowego

Pokazy Taneczne

 
GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria

© 2019 ELIDA MIELEC //DESIGN: KONRAD STOCZKO